dieta reklama internet zabawa hobby dzieci          dieta reklama internet zabawa hobby dzieci

niedziela, 15 lipca 2012

Powiększanie ust - medycyna estetycznaMedycyna estetyczna 

z rozmachem wkroczyła na polski rynek. To, co wcześniej oglądaliśmy w filmach dziś jest w zasięgu ręki. W ciągu dosłownie kilku godzin możemy poprawić mankamenty urody czy też oznaki starzenia się. Chcesz coś poprawić w swoim wyglądzie, ale brakuje Ci wiedzy na temat zabiegów i środków? Czytaj dalej!Restylane - powiększanie ust

 
W zachodnich filmach często oglądamy piękne modelki o nieprzeciętnej urodzie z pięknie ukształtowanymi, dużymi ustami. Duże usta pociągają zresztą nie tylko panów - panie też często lubią mężczyzn z dobrze ukształtowanymi wargami.

Nie jest więc dziwnym, że powiększanie ust szybko stało się dostępne nie tylko dla elit, ale też "zwykłych zjadaczy chleba". Co więcej, dziś zabieg ten nie wymaga długich przygotowań i hospitalizacji - można go przeprowadzić w ciągu kilku godzin uzyskując szybki i trwały efekt.

Co go powoduje? Wspomniany wcześniej restylane - czyli kwas hialuronowy. Substancja ta znajduje się w naszej skórze - tak więc restylane jest w zasadzie środkiem naturalnym dla naszego ciała. 

Już po 1-2 dniach uzyskujemy pożądany efekt, bez widocznych śladów zabiegu. Restylane będzie powolnie wchłaniane przez organizm, tak więc efekt będzie się utrzymywać do ok. 1 roku.

Oczywiście potem zabieg możemy powtórzyć.

Innym interesującym produktem jest collagen (znany też w Polsce jako kolagen). Collagen to naturalne białko występujące w naszej skórze - zaś z wiekiem tracimy je, co objawia się problemami tj. zmarszczki czy żylaki. Na rynku powstały więc kremy zawierające collagen - dzięki nim nasza skóra szybko stanie się jędrna i gładka, bez żadnych operacji!


 
Implanty stomatologiczne

 
Obok medycyny estetycznej na rynku powstała też analogiczna gałąź w stomatologii - stomatologia estetyczna. Opiera się ona o odbudowę utraconych zębów, a więc wstawianie specjalnych implantów, wizualnie w zasadzie nieodróżnialnych od normalnych zębów. 

Implanty są wbrew pozorom dość zaawansowaną konstrukcją, stąd też ich wstawianie w odróżnieniu np. od zabiegów powiększania ust jest bardziej czasochłonne i wymagać będzie kilku wizyt w gabinecie stomatologicznym. Jednakże uzupełnienie utraconego zęba, zwłaszcza w przedniej części szczęki jest dla wielu osób bardzo ważne z przyczyn czysto estetycznych, stąd też implantologia bardzo zyskuje na popularności.

Dobrze osadzony implant w zasadzie nie będzie wymagać dalszej uwagi, dobre gabinety specjalizujące się w stomatologii estetycznej często dają nawet 10-letnią gwarancję na swoje implanty.

Podsumowując - rynek usług medycznych nieustannie poszerza ofertę redukując przy tym wymagane zaangażowanie ze strony klienta. To co kiedyś było daleko poza naszym zasięgiem, dziś dostępne jest w gabinecie za rogiem. Korzystajmy więc z dobrodziejstw medycyny i poprawiajmy swoje mankamenty!Zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz